Nasza specjalność

Nieruchomości Bielsko-Biała

Hossa na rynku mieszkań i nieruchomości Bielsko-Biała sprawiła, że coraz więcej osób decyduje się na zakup własnego lokum. Niezależnie od tego czy decydujesz się na mieszkanie, dom czy niewielki domek w podgórskich terenach warunki do zakupu są aktualnie jedne z najlepszych w ostatnich latach.

Widok Bielska-Białej

Spowodowane jest to przede wszystkim niskim stopami procentowymi, które przekładają się na stosunkowo niewielki marże kredytu, pozwalające na zaciągnięcie wieloletnich zobowiązań. Wiele osób w ostatnich latach decyduje się również ulokować swoje oszczędności w mieszkaniach, ze względu na znikome oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych w bankach. Stabilne, comiesięczne wpływy zachęcają do inwestycji.

Nieruchomości Bielsko cieszą się dużą popularnością, jeśli chodzi o ilość chętnych osób na wynajem przede wszystkim ze względu na istnienie kilku uczelni w mieście. Chętnych na wynajem można również szukać wśród nowopowstałych rodzin, które chętnie decydują się na wynajem 50-80 m2 mieszkań w spokojnych dzielnicach, ceniąc sobie ciszę i spokój Bielska-Białej.

nieruchomości Bielsko
biura nieruchomości bielsko-biała

Nieruchomości Bielsko – prognozy ekspertów

Wielu ekspertów branży nieruchomości szacowało, że rok 2018 będzie końcem hossy na rynku mieszkaniowym. Nie brakowało prognoz, głoszących, że rynek został już nasycony i pojawią się problemy po stronie deweloperów i osób, które chciałyby mieszkanie sprzedać. Nic jednak bardziej mylnego. W obecnym roku cały czas obserwujemy wzrost zainteresowania na rynku nieruchomości Bielsko. Coraz więcej osób decyduje się na zakup mieszkania, rezygnując z nieopłacalnego wynajmu.

To miejsce w którym możemy dodać Twoją ofertę!

Powstaje coraz więcej budynków, rynek oferuje coraz to nowsze rozwiązania, dostosowane do potrzeb singli, studentów, rodzin  w modelu 2+1 i rodzin wielodzietnych. Wzrost obserwowany jest również na rynku wtórnym. Wskazuje on na dwa czynniki, które sprawiają, że ceny transakcyjne mieszkań idą w górę – jednym z nich jest utrzymujący się na wysokim poziomie popyt na mieszkania generowany przez inwestorów, a także zawirowania związane z możliwym wdrożeniem programu Mieszkanie Plus.

nieruchomosci i dzialki bielsko-bialej - widok ze stalownika
bielsko-biała widok

Kompleksowa obsługa nieruchomości Bielsko-Biała

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nieruchomości i znajomości rynku możemy zaproponować Państwu kompleksową usługę związaną z wyborem i zakupem mieszkania, jego wynajęcia lub sprzedażą. Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat, stale poszerzając swoją wiedzę i doświadczenie, opierając ją jednocześnie na ciągłej analizie rynku. Ze względu na współpracę z licznymi partnerami biznesowymi możemy zagwarantować intratne propozycje i gwarancję najlepszej jakości.

Sami wiemy jak ważny jest wybór mieszkania czy domu. To inwestycja na całe życie. Chcemy, aby byli Państwo maksymalnie zadowoleni ze współpracy z nami. To właśnie ta dewiza jest naszą motywacją w codziennym życiu.

spokojne trasy rowerowe bielsko-białej
fajny widok Bielsko-Biała
atrakcje bielsko - góra żar

MieszkaniaBielsko.net - Siedziba

ul. Emilii Plater 18a,
43-300 Bielsko-Biała

E-mail: biuro@mieszkaniabielsko.net
Tel: +48 530 588 622

Central GSM - Siedziba

ul. Emilii Plater 18a
43-300 Bielsko-Biała

E-mail: biuro@mieszkaniabielsko.net
Tel: +48 530 588 622

Jak do nas dojechać?
Oddział Bielsko-Biała

ul. Emilii Plater 18a

43-300 Bielsko-Biała

Adres e-mail: biuro@mieszkaniabielsko.net

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny przed wizytą

+48 530 588 622
widok bielska-białej
zachód słońca bielsko-biała
tęcza bielsko-biała
tęcza bielsko-biała
Zadzwoń teraz!